Povedali o nás

Ahojte,
Robovi som sa už niekoľkokrát poďakovala za trpezlivosť, naozaj individuálny prístup, veľmi cenné rady a snahu vydolovať z človeka maximum. Veľmi si však vážim, že mi všetci členovia kurzu umožnili  zažiť jeden z najlepších víkendov, aké som kedy mala.
Boľačky na nohách po čase zmiznú, zážitok a nové vedomosti však zostanú. Lavínový kurz by som odporučila každému, kto má v úmysle šmýkať sa hore kopcom, nie len kvôli zvýšeniu svojej vlastnej bezpečnosti. Ale v rámci "kamarátskej pomoci" aj kvôli bezpečnosti druhých.
Jarka L.

Ďakujem pekne :)
Boli ste super, ochotní, trpezliví a pouční :) Ďakujem
Pali D.

Ahoj Robo,
takto s odstupom času, ked zažitky z víkendu sa pomaly ukladajú do nezabudnutelných spomienok by som Ti chcel podakovat za super tri dni, ktoré som mohol s tebou zažiť, za neoceniteľné rady a poznatky z hôr a tiež za foto, ktoré ste s Palim poslali. Píšem preto, lebo som sa nestihol s Tebou rozlúčiť (bol som v druhej skupine a ked ste zlyžovali z Brestovej ja som už bol na odchode, čakala ma ešte cesta domov).
Prajem Ti veľa krasnych túr, či už v na lyžiach alebo na skalách v zahraničí alebo u nás a hlavne bezpečné návraty domov.
Ešte raz z diky a rád Ťa niekde na horách stretnem.
S pozdravom
Pali B.

Superb guiding, thanks again Peter for the great day and my best climbing ever
Joe from Holand :-)

Ahoj Pavol a Robo,
ještě jednou Vám chci poděkovat za skvělý kurz a za to že jste měli semnou trpělivost. Pomohli jste mi posunout své hranice a oblíbit si tento sport. Jste skvělý instruktoři a doufám že se ješte někdy na nějaké tůře potkáme.
Mějte se pěkně a zase někdy ahoj
S pozdravem Jirka P.

Palo, Robo,
ďakujem za pekný a zaujímavý víkend. Dobrá organizácia, zaujímavé témy , výborné túry, kvalitní vodcovia. Všetko podčiarklo pekné počasie.
Miro

Ahojte Palo a Robo,
Tak isto ďakujem pekne za super víkend a za prínosné informácie. Bolo perfektne a počasie to len umocnilo.
Veľmi rád sa k Vám pridám na nejakú akciu.
Dik, majte sa pekne.
S pozdravom
Martin M.

Ahojte,
chcem sa Vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za krásny a plnohodnotný víkend na horách, pre mňa plný zážitkov a nových poznatkov. Síce som ešte v pondelok rozdýchavala trošku, ale spokojnosť obrovská. Hlavne som Vám vďačná za obrovskú trpezlivosť, s ktorou pristupujete aj k takým ľuďom ako som bola ja s manželom, pretože sme to až tak nezvládali, ale svojím spôsobom sme na seba hrdí. Takže od nás máte obrovské ďakujem za všetko.
Jozefa