Testimonials

Ahoj Pali
chcem sa Ti veľmi pekne poďakovať za krásny a veľmi poučný víkend na horách. V pondelok bola riadna svalovka, ale aspoň som tak rýchlo nezabudla, že som mala športový víkend. Ďakujem za trpezlivosť, s ktorou vysvetľuješ a názorne prezentuješ lavínovú problematiku. Ešte raz veľmi pekne ďakujem a určite budem Vašu Mountainiu ďalej všetkým odporúčať. Pozdravujem všetkých v Mountanii.
Ivana


Nazdar skialpinisté,
ještě jednou díky všem ze skupiny 1AA (guide Helmut) za super atmosféru, Peťovi za skvělé, bezpečné a vlídné vedení a dle dohody posíláme pár fotek (posláno přes Google Photos), aby jste si mohli doplnit svá alba a potěšit své maminky a babičky, jak Vám to skvěle šlo.
Díky František + Renata


Great to climb with you !
Thank you for the guiding.
Best, James, USA


Ahoj Peter,
ještě jednou díky za skvělý kurz ledového lezení. V příloze Ti zasílám fotku.
Díky a přeju mnoho zdaru.
Moraváci s velkýma zásobama jídla :)


Ahoj Paľo.
Pokúšala som sa ti až dnes dovolať, keďže minulý týždeň rýchlo zbehol. Chcela som sa poďakovať za minulo víkendový lavínový kurz v Roháčoch. A zreferovať, že veľmi dobrá akcia to bola. Ďakujem za organizáciu.
Jarka


Veľká vďaka za profesionálny a zároveň priateľský prístup tohto pána Paľa Lutišana ktorý nás sprevádzal počas úžasného výstupu do prielomu nad Zbojníckou chatou.
Ďakujem.


Ahojte,
Robovi som sa už niekoľkokrát poďakovala za trpezlivosť, naozaj individuálny prístup, veľmi cenné rady a snahu vydolovať z človeka maximum. Veľmi si však vážim, že mi všetci členovia kurzu umožnili  zažiť jeden z najlepších víkendov, aké som kedy mala.
Boľačky na nohách po čase zmiznú, zážitok a nové vedomosti však zostanú. Lavínový kurz by som odporučila každému, kto má v úmysle šmýkať sa hore kopcom, nie len kvôli zvýšeniu svojej vlastnej bezpečnosti. Ale v rámci "kamarátskej pomoci" aj kvôli bezpečnosti druhých.
Jarka L.


Ďakujem pekne :)
Boli ste super, ochotní, trpezliví a pouční :) Ďakujem
Pali D.


Ahoj Robo,
takto s odstupom času, ked zažitky z víkendu sa pomaly ukladajú do nezabudnutelných spomienok by som Ti chcel podakovat za super tri dni, ktoré som mohol s tebou zažiť, za neoceniteľné rady a poznatky z hôr a tiež za foto, ktoré ste s Palim poslali. Píšem preto, lebo som sa nestihol s Tebou rozlúčiť (bol som v druhej skupine a ked ste zlyžovali z Brestovej ja som už bol na odchode, čakala ma ešte cesta domov).
Prajem Ti veľa krasnych túr, či už v na lyžiach alebo na skalách v zahraničí alebo u nás a hlavne bezpečné návraty domov.
Ešte raz z diky a rád Ťa niekde na horách stretnem.
S pozdravom
Pali B.


Superb guiding, thanks again Peter for the great day and my best climbing ever
Joe from Holand :-)


Ahoj Pavol a Robo,
ještě jednou Vám chci poděkovat za skvělý kurz a za to že jste měli semnou trpělivost. Pomohli jste mi posunout své hranice a oblíbit si tento sport. Jste skvělý instruktoři a doufám že se ješte někdy na nějaké tůře potkáme.
Mějte se pěkně a zase někdy ahoj
S pozdravem Jirka P.


Palo, Robo,
ďakujem za pekný a zaujímavý víkend. Dobrá organizácia, zaujímavé témy , výborné túry, kvalitní vodcovia. Všetko podčiarklo pekné počasie.
Miro


Ahojte Palo a Robo,
Tak isto ďakujem pekne za super víkend a za prínosné informácie. Bolo perfektne a počasie to len umocnilo.
Veľmi rád sa k Vám pridám na nejakú akciu.
Dik, majte sa pekne.
S pozdravom
Martin M.


Ahojte,
chcem sa Vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za krásny a plnohodnotný víkend na horách, pre mňa plný zážitkov a nových poznatkov. Síce som ešte v pondelok rozdýchavala trošku, ale spokojnosť obrovská. Hlavne som Vám vďačná za obrovskú trpezlivosť, s ktorou pristupujete aj k takým ľuďom ako som bola ja s manželom, pretože sme to až tak nezvládali, ale svojím spôsobom sme na seba hrdí. Takže od nás máte obrovské ďakujem za všetko.
Jozefa